Neuzķeries uz mārketinga trikiem

Svara samazināšana ir svarīga ne tikai lai labi izskatītos, bet zemāks svars uzlabo veselību, pašsajūtu un kopējo dzīvesprieku, jo cilvēkam, kuram ir mazāks svars ir daudz lielāka kustību brīvība, kā arī daudz vieglāk iegādāties apģērbu un ir mazāk veselības problēmu. Bet galvenais faktors parasti ir tas, ka cilvēki vēlas izskatīties labi un ja jau šis faktors strādātu, jo mēs esam sociāli dzīvnieki, kāpēc gan lai tas būtu slikti. Bet bieži vien ar vienkāršu gribēšanu ir par maz, jo svara zaudēšana nav viegls process un ir jāiegulda gan darbs fiziskajās aktivitātēs, gan arī gribasspēks atturēties no dažādiem ēdieniem un uzlabot savu diētu samazinot ēdiena porcijas un ēdot vairāk augļus un dārzeņus.

Tieši tāpēc ka svaru zaudēt ir tik grūti daudzi cilvēki meklē dažādu ātros ceļus, tieši tāpat, kā tas ir ātrās peļņas meklējumos iesaistīties piramīdās un citās shēmās tieši tāpat pirkt tabletes, un pulverīšus, kas nestrādā ir ļoti muļķīgi. Bet mēs visu gribam saņemt ātri un uzreiz un tāpēc arī šādi mārketinga triki un reklāmas kampaņas strādā, lai gan patiesībā tie nesniedz nekādu labumu un liek cilvēkiem iztērēt naudu par neko. Ja tu tērē savu naudu, ko esi nopelnījis tad tā vēl ir tava izvēle un, gan jau agri vai vēlu tu sapratīsi, ka šādas shēmas nestrādā, bet daudz sliktāk ir tad, ja tu naudu aizņemies ņemot atro kreditu un pēc tam sanāk tā, ka tev nav nedz naudas nedz tavs svars ir samazinājies un tev vēl papildus ir jāmaksā arī procentu maksājumi, kas nozīmē dubultu zaudējumu. Tieši tāpēc, ka online kreditu ir tik viegli saņemt tad cilvēki tos izmanto dažādām lietām un viena no tām, diemžēl, arī ir dažādu produktu pirkšanai, lai varētu samazināt savu svaru.

Patiesībā ar svara samazināšanu viss ir ļoti vienkārši un tev vajag katru dienu patērēt vairāk kalorijas nekā tu uzņem, un, ja vienā kilogramā tauku ir vidēji 7000 kalorijas tas nozīmē ka tad kad tu būsi zaudējis šīs kalorijas tad arī tavs svars kritīsies. Svaru var zaudēt gan sportojot (palielinot kaloriju patēriņu), gan ēdot mazāk vai tikpat, bet zemāku kaloriju ēdienus(uzņemot mazāk kalorijas), bet vislabākie rezultāti parasti ir tad, ja šīs abas lietas tiek darītas kopā un tiek gan uzņemtas mazāk gan patērētas vairāk, jo tādā veidā svars kritīsies daudz ātrāk. Piemēram, salīdzinot ja tu dienā zaudē 500 vai 100 kalorijas, tad 10 kilogramu svaru pirmajā gadījumā tu nodzīsi 4.6 mēnešos bet otrā gadījumā tev vajadzēs 1.9 gadus lai nodzītu tādu pašu svaru. Tieši tāpēc arī parasti nekādi pulverīši un tabletes nestrādā, jo tie nevar palīdzēt tev zaudēt svaru, ja tu vēl jo projām uzņem tikpat daudz kalorijas un patērē tikpat maz kalorijas.

Tāpēc nākamreiz, kad tu skaties kādu reklāmu un vēlies iegādāties jaunāko un labāko “brīnumlīdzekli” svara nomešanā labāk pataupi naudu un sāc vairāk sportot un ēst mazāk!