Diētas izmaksas?

dietaTā, kā nāk pavasaris un ārā sāk parādīties saulainas dienas, tad cilvēki nenoliedzami sāk domāt par savu izskatu un sāk sportot, bet bez kārtīgas diētas nomest riepu nebūs iespējams un tāpēc šīs dienas rakstā noteikti pieminēsim dažus paņēmienus, kā lēti veidot sev diētu, bet pamatā raksts būs par diētu izmaksām, jo lai vai cik jocīgi tas neizklausītos, tomēr nomest svaru var arī uz budžeta un bez liekiem izdevumiem.

PS: Jau sākumā brīdinu, ka ātrie kredīti nav īstais solis, lai pirktu dažādus pulverīšus un vielas, kas palīdz nomest riepu un vislabākais un veselīgākais solis ir vienkārši samazināt uzņemtās kalorijas un palielināt iztērētās kalorijas!

Diētu izmaksas noteikti nav tik lielas, kā to cilvēki domā, jo mājās gatavots ēdiens parasti jau tā ir lētāks, un tā, kā diētas laikā ir jāuzņem daudz mazāk kalorijas, kā parastā dienā, tad tik un tā ir jāēd dažādi augļi dārzeņi un citi maz kaloriju ēdieni un salīdzinot ar gaļu, sieru, desām un eļļā ceptiem ēdieniem, šie produkti ir daudz lētāki.

Visvieglākais veids, kā veidot maz-kaloriju lētu diētu ir augļus un dārzeņus pirkt pa tiešo no lauksaimniekiem, kuri parasti pārdod vairumā un šādā veidā ir iespējams krietni lētāk dabūt gan kartupeļus gan burkānus, kā arī kāpostus, bietes un citus augus, ko tad arī vajadzētu gatavot dažādos salātos un galvenais pēc iespējas vairāk vārīt nevis cept, jo cepot ēdiens sasūcas pilns ar taukiem un tā diētiskās īpašības pazūd, jo eļļā ceptus dārzeņus ēdot notievēt būs ļoti grūti.

Ja tomēr tu nevēlies mājās gatavot ēst, tad it iespējams doties uz restorāniem vai bistro, bet ņem nevis ceptus kartupeļus, bet rīsus vai makaronus, kas būs vārīti un arī nevis karbonādi ar sieru, bet vienkāršu kotleti vai vēl labāk pilnu šķīvi ar salātiem un klāt piedzer nevis sulu vai atspirdzinošu dzērienu bet gan minerālūdeni. Šādi ēdot būs iespējams nomest gan liekos kilogramus, gan arī ietaupīt naudu un neiztērēt to visu no sava maciņa un tādam arī būtu jābūt katrs diētas mērķim.

Ja tā labi padomājam, tad diētai būtu jābūt tādai, lai ķermenis uzņemtu vienkārši mazāk kaloriju un, tāpēc arī maciņam būtu jāpaliek pilnākam, lai nebūtu jāņem kredīti vai jāprasa nauda draugiem un radiniekiem. Ar šo lieko naudu tad būs iespējams nopirkt velosipēdu vai citu aktīvās atpūtas līdzekli, kas vēl ātrāk palīdzēs notievēt, jeb nomest riepu!