Diēta un nauda

Liekais svars un pārāk maz naudas ir mūsdienu lielākās problēmas un parasti cilvēki domā, ka vienlaicīgi var pieķerties tikai vienai vai otrai no tām un nav iespējams atrisināt tās abas vienlaicīgi. Parasti šī loģika ir tāda, ka tad, ja tiek strādāts pie naudas pelnīšanas, tad ir vajadzīga visa enerģija, ko vien iespējams dabūt un tas savukārt nozīmē ēst lielas porcijas, dzert cukurotus dzērienus un ēst saldumus enerģijas pieplūdumam. Bet tad, kad tiek piestrādāts pie svara samazināšanas, tad, savukārt, ir jātērē daudz nauda dažādiem svara samazināšanas produktiem, treniņu programmām un citiem līdzīgiem izdevumiem. Tāpēc arī nereti cilvēki ieslīgst milzīgās parādsaistībās ņemto kredītlīniju vai patēriņa kredītus lai varētu iegādāties jaunākās un dārgākās trenažieru programmas, diētas piedevas un dažādus citus pilnīgi nevajadzīgus sūdus, jo viņi tic lētajām un melīgajām reklāmas kampaņām.

Bet patiesībā šīm abām lietām vajadzētu būt viegli savienojamām un strādājot pie naudas pelnīšanas vajadzētu būt arī daudz vieglāk uzņemt mazāk kalorijas, kas tad arī palīdzēs ar tavu diētu. Ja tu sevi nodarbini ar daudz un dažādiem darbiem visas dienas garumā tad teorētiski tieši vajadzētu būt daudz vieglāk neēst tik daudz, kā tu to dari šobrīd, jo tev tam vienkārši nebūs laika un, vēl pie tam, ja tu ēdīsi mazāk un mazākas porcijas tad arī tev vēl papildus ietaupīsies nauda. Lai nomestu svaru formula ir ļoti vienkārša jo vienkārši ir vajadzīgs uzņemt mazāk kalorijas nekā tu iztērē un tas, savukārt, nozīmē to ka tev nav vajadzīgi nekādi diētas plāni un nekādas citas muļķības, bet vienkārši ir jāēd mazāk vai veselīgāk, vai ideālā gadījumā apvienojot abas šīs lietas. Ja tu ikdienā uzņem mazāk pārtiku tas nozīmēs, ka tavs svars kritīsies, kā arī tev ietaupīsies nauda un ja tu vēl papildus arī ļoti cītīgi strādā, tad ir liela iespēja, ka tu par šo pārtikas uzņemšanu vispār aizmirsīsi un tev sanāks izlaist kādu ēdienreizi.

Diētai un naudai būtu jābūt labām attiecībām jo tad kad tiek uzņemtas mazāk kalorijas arī tiek ietaupīta nauda un diēta nenozīmē tikai dažādu dārgu produktu pirkšana, kā to parāda reklāmas kampaņās cilvēki, kas grib nopelnīt no resnuļiem, bet diēta ir vienkārša kaloriju samazināšana. Un ja tu gribi ietaupīt naudu tad neklausi tam, ko saka dažādās reklāmās,, bet vienkārši sāc ēst mazāk un ātri vien tu sāksi redzēt šādu darbību efektus sava ķermeņa svara kritumā! Tāpēc esi gudrāks un neklausi visam, ko dzirdi plašsaziņas līdzekļos un pat neklausi tam, ko es tev šeit stāstu, bet atklāj visu pats par sevi un veic savu izvēli!